ניסויי מעבדה הוכיחו כי אורך החיים של הפאנלים והיריעות הוא עשרות שנים (מעל 30). נשמח לשלוח את התוצאות - השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם.

החומר הביו-תרמי עשוי מ-100% צמחים וחומרים ברי-קיימה. החומר אינו רעיל ובטיחותי לאדם ולסביבה. תערובת חומרים טבעיים זו מוגנת בפטנט.

הפאנלים יותקנו בתוך המקרר או המקפיא (לרוב מתחת למדפים בתוכו).

התקנת מקרר או מקפיא אורכת כ-20 דקות, ואינה דורשת את השבתתו.

הפאנלים עברו מספר רב של בדיקות ולידציה מחמירות לפי נוהל 126 של משרד הבריאות. בדיקות אלו נעשו על ידי גורם שלישי. בכל המבדקים הראו הפאנלים תוצאות זהות - הארכה משמעותית של זמן התגובה בעת תקלת חשמל או מקרר ואי פגיעה בתפקודו הרגיל.

חשוב לזכור כי בעת תקלת מקרר (בעיה במדחס המקרר) גנרטור או מצבר לא יעזרו. הפאנלים, לעומת זאת, נותנים מענה להפסקת חשמל וגם לתקלת מקרר. בנוסף, עלות גנרטור או מצבר - גבוהה מעלות התקנת פאנלים, וזה לפני שלקחנו בחשבון את התחזוקה השוטפת והעלויות הנוספות הנדרשות לגנרטור ומצבר.

מעבר להארכת זמן התגובה בעת תקלת חשמל או מקרר - הפאנלים שומרים על הטמפרטורה בעת פתיחת דלת שגרתית של המקרר או המקפיא. הסחורה שלכם תישמר בטמפרטורה מתאימה (אליה התכוון היצרן) ובנוסף התראות השווא במערכות שלכם יפחתו.

הפאנלים אינם דורשים תחזוקה שוטפת.

היריעות מותאמות במיוחד לחדרים הומי אדם, עם תנועה גבוהה במהלך היום ופתיחה/סגירה של דלתות החדר.

בדומה לפאנלים במקרר - היריעות שומרות את הטמפרטורה בחדר יציבה ומונעות את עלייתה בעת פתיחות וסגירות דלת, או כניסה גדולה של אנשים בזמן קצר. ייצוב טמפרטורה זה מייצר נוחות תרמית ללקוחות ולעובדים, תוך כדי חיסכון אנרגטי משמעותי.

על פי מספר רב של בדיקות שנעשו בארץ ובעולם, היריעות חוסכות כ10-15% מצריכת החשמל למיזוג בחלל בו הן מותקנות. לרוב הנ"ל מייצר החזר השקעה של 2-3 שנים.

היריעות יותקנו, לרוב, מעל התקרה האקוסטית או בין לוחות הגבס במעטפת החדר.

התקנת יריעות, מעל התקרה האקוסטית, פשוטה ואורכת כשעה לכל 100 מ"ר מותקן.

היריעות נבדקו וקיבלו תקן ממכון התקנים הישראלי. למידע נוסף אנא צרו קשר.

ניתן להעביר את היריעות לסניף החדש - זה פשוט וקל. נשמח לעזור - אנא צרו קשר.